Ανακοινώθηκαν επισήμως από την Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή, μετά την καταμέτρηση των σταυρών των ψηφοδελτίων, κατά σειρά επιτυχίας, οι 170 από τους υποψηφίους στις εκλογές... Οι 170 αρχιτέκτονες που εκλέγονται στην Κεντρική Αντιπροσωπεία και την Ελεγκτική Επιτροπή του ΣΑΔΑΣ – ΠΕΑ

Ανακοινώθηκαν επισήμως από την Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή, μετά την καταμέτρηση των σταυρών των ψηφοδελτίων, κατά σειρά επιτυχίας, οι 170 από τους υποψηφίους στις εκλογές της 11ης Μαρτίου 2018, από όλες τις περιφέρειες της χώρας, που εκλέγονται στην Κεντρική Αντιπροσωπεία και στην Ελεγκτική Επιτροπή του ΣΑΔΑΣ – ΠΕΑ . Επόμενο βήμα οι εκλογικές διαδικασίες για την ανάδειξη των κεντρικών οργάνων διοίκησης.

 

Η ανακοίνωση

Το επίσημο πρακτικό της κεντρική εφορευτικής επιτροπής για την ανάδειξη των υποψηφίων, που εκλέγονται στην Αντιπροσωπεία και την ΕΕ του ΣΑΔΑΣ-ΠΕΑ έχει ως εξής:

 

Α.Π. 63521                                                                                                                     Αθήνα 16 Μαΐου 2018

 

ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΑΔΑΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΕΝΩΣΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ 11.03.2018

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

 

Μετά την καταμέτρηση των σταυρών των ψηφοδελτίων, στην Αντιπροσωπεία και στην Ελεγκτική Επιτροπή του ΣΑΔΑΣ – ΠΕΑ εκλέγονται, κατά σειρά επιτυχίας, οι παρακάτω συνάδελφοι:

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΣΑΔΑΣ – ΠΕΑ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ                                                                 (ΕΔΡΕΣ 72)

1. ΜΑΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
2. ΠΟΡΤΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ »
3. ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΝΙΑ »
4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΜΠΟΥΛΙΝΑ) »
5. ΒΑΪΟΥ ΝΤΙΝΑ »
6. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ »
7. ΠΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ »
8. ΚΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ »
9. ΒΑΤΑΒΑΛΗ ΦΕΡΕΝΙΚΗ »
10. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΑΛΕΚΟΣ »
11. ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΟΛΓΑ »
12. ΦΙΝΤΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ »
13. ΚΕΚΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
14. ΠΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ »
15. ΚΟΥΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ »
16. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) »
17. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ »
18. ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ-ΚΟΛΩΝΙΑ ΣΟΦΙΑ »
19. ΤΑΣΤΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ »
20. ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ »
21. ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΙΝΑ) »
22. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) »
23. ΛΕΥΚΙΜΜΙΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) »
24. ΠΡΩΪΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ »
25. ΚΑΨΙΜΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΕΛΙΝΑ) ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ)
26. ΞΥΝΟΜΗΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ »
27. ΚΑΨΙΜΑΛΗ ΚΕΛΛΥ »
28. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ »
29. ΠΑΤΣΑΔΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ »
30. ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΥ ΟΛΓΑ »
31. ΓΙΑΡΕΝΤΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ »
32. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ »
33. ΜΠΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ »
34. ΝΤΟΡΙΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »
35. ΤΖΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΕλΕΜ)
36. ΦΡΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ »
37. ΣΕΡΑΦΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ »
38. ΜΑΔΕΜΟΧΩΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ »

 

 

39. ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ »
40. ΣΤΟΦΟΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ »
41. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ »
42. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΦΡΙΝΤΑ) »
43. ΒΡΕΤΤΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ »
44. ΤΣΟΥΤΣΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ »
45. ΒΟΥΡΕΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ (AKEA)
46. ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ »
47. ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΘΑΝΟΣ »
48. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΗΣ »
49. ΠΑΠΑΓΚΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ »
50. ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ »
51. ΠΡΕΠΗ ΑΛΚΗΣΤΗ »
52. ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΜΑΝΟΣ »
53. ΒΛΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ »
54. ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
55. ΤΣΟΛΗ-ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΝΕΦΕΛΗ »
56. ΤΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ »
57. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ) »
58. ΤΣΙΑΜΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ »
59. ΒΕΡΤΖΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ »
60. ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ »
61. ΜΑΝΙΤΣΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ »
62. ΤΣΑΛΙΚΗ ΤΖΟΥΛΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
63. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΛΟΥΜΙΤΣΑ »
64. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ »
65. ΜΕΛΑΝΙΤΟΥ ΑΝΝΑ »
66. ΚΑΦΦΕΣ ΝΙΚΟΣ »
67. ΣΥΝΑΔΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ »
68. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ »
69. ΣΚΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
70. ΣΕΛΙΑΝΙΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ »
71. ΣΕΛΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ »
72. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΔΥΝΑ.ΜΗ.-ΔΥΝΑΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ                               (ΕΔΡΕΣ 25)

73. ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ)
74. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ »
75. ΤΣΑΛΔΑΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ »
76. ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) »
77. ΜΟΡΦΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »
78. ΓΚΛΕΓΚΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ »
79. ΡΑΛΛΗ ΑΛΙΚΗ ΔΥΝΑ.ΜΗ.-ΔΥΝΑΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
80. ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ »
81. ΡΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ »
82. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ »
83. ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ »
84. ΔΑΛΛΑ ΦΑΝΗ »

 

 

85. ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
86. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ »
87. ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ »
88. ΒΑΚΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΑΡΧΙΤΕΚΟΝΕΣ Ν. ΣΕΡΡΩΝ
89. ΓΚΕΝΤΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ »
90. ΜΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
91. ΜΑΓΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) »
92. ΣΑΜΔΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΙΤΑΛΟΣ) ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
93. ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ »
94. ΜΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
95. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ »
96. ΚΕΣΣΙΣΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
97. ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ (AKEA)

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ                                                                 (ΕΔΡΕΣ 11)

98. ΜΑΚΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΧΑΝΙΩΝ-ΡΕΘΥΜΝΟΥ
99. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ »
100. ΧΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ »
101. ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ »
102. ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) ΕΝΕΡΓΟΙ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
103. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΝΗ) »
104. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
105. ΗΛΙΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ »
106. ΞΕΝΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ)
107. ΚΑΛΛΙΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
108. ΔΕΣΗ-ΛΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ (AKEA)

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                           (ΕΔΡΕΣ 9)

109. ΡΟΥΣΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΥΒΟΙΑΣ
110. ΜΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ »
111. ΒΡΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ »
112. ΧΑΛΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ »
113. ΚΑΚΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ »
114. ΚΕΡΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ »
115. ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΕλΕΜ)
116. ΒΑΡΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ)
117. ΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                            (ΕΔΡΕΣ 8)

118. ΜΠΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΕλΕΜ)
119. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ »
120. ΑΣΚΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΗ) ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
121. ΛΟΗ ΟΛΥΜΠΙΑ »
122. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΛΥ) ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
123. ΦΑΡΜΑΚΑΛΙΔΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ (ΤΙΤΙΚΑ) »

 

 

 

124. ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΗ) ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
125. ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ »

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ                                                (ΕΔΡΕΣ 8)

126. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΕλΕΜ)
127. ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ »
128. ΜΟΤΖΡΙΑΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ »
129. ΚΑΜΠΥΛΑΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
130. ΚΟΥΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) »
131. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ)
132. ΔΟΥΜΑΝΗ ΜΑΤΙΝΑ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
133. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ                                                  (ΕΔΡΕΣ 8)

134. ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ)
135. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΖΑΙΟΣ »
136. ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ »
137. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΑΣΤΕΡΩ (ΑΡΙΑ) »
138. ΟΙΚΟΝΟΜΕΑ ΜΑΡΙΑ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
139. ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΕλΕΜ)
140. ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
141. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ                                                            (ΕΔΡΕΣ 7)

142. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
143. ΓΑΛΑΝΟΣ ΚΑΡΟΛΟΣ »
144. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΩΝΙΑ) »
145. ΒΑΡΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΒΑΓΓΕΛΙΩ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
146. ΠΡΙΓΚΟΥ ΜΑΤΙΝΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
147. ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ)
148. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ      (ΕΔΡΕΣ 6)

149. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
150. ΚΕΡΑΤΖΗ ΙΜΠΡΑΜ ΙΜΠΡΑΗΜ »
151. ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ »
152. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΟΥΣΑ (ΕΛΣΑ) ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
153. ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ)
154. ΤΣΑΚΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΕλΕΜ)

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ                                               (ΕΔΡΕΣ 5)

155. ΦΗΚΑΡΗ ΑΝΝΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
156. ΜΠΑΚΑΛΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΛΕΣΒΟΥ
157. ΒΕΛΙΑΝΙΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

 

 

 

158. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ)
159. ΒΕΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ                                                                (ΕΔΡΕΣ 3)

160. ΜΠΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ)
161. ΜΠΕΓΚΑ ΑΛΕΞ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
162. ΖΙΩΒΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΙΩΝ                                                   (ΕΔΡΕΣ 2)

163. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
164. ΑΝΝΙΝΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΝΕΟ ΚΙΝΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ                                    (ΕΔΡΑ 1)

165. ΧΑΔΙΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΖΑ) ΣΥΛΛΟΓΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

 

ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΑΔΑΣ – ΠΕΑ

 

1. ΜΑΡΑΒΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΚΜ)
2. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ
3. ΜΑΛΑΦΕΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΙΣΤΕΡΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
4. ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ
5. ΒΑΣΣΟΥ ΚΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ (AKEA)

 

 

 

 

Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ