ecopress
Την Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2022 θα πραγματοποιηθούν στην Αθήνα, τη Θεσσαλονίκη και σε  άλλες 33 πόλεις της χώρας οι αρχαιρεσίες για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού... ΠΣΔΑΤΜ: που ψηφίζουν οι αγρονόμοι τοπογράφοι μηχανικοί -οδηγίες
ΠΟΛΕΙΣ & ΩΡΑΡΙΟ ΕΚΛΟΓΩΝ ΠΣΔΑΤΜ 2022
ΠΟΛΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΩΡΕΣ
1 ΑΘΗΝΑ ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟ ΚΤΙΡΙΟ ΣΧΟΛΗΣ Α.Τ.Μ. ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥΠΟΛΗ, ΖΩΓΡΑΦΟΥ 11:00-19:00
2 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΤΙΡΙΟ ΤΕΕ/Τ.Κ.Μ., ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 49 11:00-19:00
3 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΛΕΞΟΜΑΝΩΛΗ 6, 72100 16:00-19:00
4 ΑΓΡΙΝΙΟ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ, Π. ΣΟΥΛΟΥ 11 16:00-19:00
5 ΑΡΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ, ΣΚΟΥΦΑ 12 16:00-19:00
6 ΒΕΡΟΙΑ ΚΤΗΜ.ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΒΕΡΟΙΑΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΜΑΡΑ 13 (1ος ΟΡΟΦΟΣ) 16:00-19:00
7 ΒΟΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ, 2ας ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ & ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 14:00-19:00
8 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΦ. Ν. ΑΙΓΑΙΟΥ Δ/ΝΣΗ ΤΕΧΝ. ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ,ΠΛ. ΛΑΪΚΗΣ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑΣ 17:00-19:00
9 ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ, ΚΟΜΟΥΤΟΥ  6 16:00-19:00
10 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ, ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ 3 17:00-19:00
11 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ/Τ.Α.Κ, ΠΡΕΒΕΛΑΚΗ & ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00-19:00
12 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ, ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ 6-8 16:00-19:00
13 ΚΑΒΑΛΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ/ΤΜ. ΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΒΟΤΣΗ 2 11:00-19:00
14 ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΥΣ 95 12:00-19:00
15 ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ, ΚΑΖΑΜΠΑΚΑ 4 (3ος όροφος) 11:00-19:00
16 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΓΡΑΦΕΙΑ Ν.Ε. ΤΕΕ, ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ «ΠΑΠΑΤΕΡΠΟΥ», ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 143 11:00-19:00
17 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ, ΠΑΝΑΓΗ ΤΣΑΛΔΑΡΗ 16 17:00-19:00
18 ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ, ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 13 16:00-19:00
19 ΚΟΖΑΝΗ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΜΠΟΥΣΙΟΥ & ΕΣΤΙΑΣ 3 15:00-19:00
20 ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ ΘΡΑΚΗΣ, ΠΑΡΝΑΣΟΥ 6 16:00-19:00
21 ΛΑΜΙΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ, ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 3 11:00-19:00
22 ΛΑΡΙΣΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ Κ. & Δ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ, ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 7 & ΤΖΑΒΕΛΑ 17:00-19:00
23 ΛΕΥΚΑΔΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ, ΛΕΥΚΑΤΑ 6 17:00-19:00
24 ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ, ΑΡΙΩΝΟΣ 1 17:00-19:00
25 ΝΑΥΠΛΙΟ ΓΡΑΦΕΙΑ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΕΕ 16:00-19:00
26 ΞΑΝΘΗ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ, ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΡΑΟΛΗ 66 16:00-19:00
27 ΠΑΤΡΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ, ΤΡΙΩΝ ΝΑΥΑΡΧΩΝ 40 16:00-19:00
28 ΡΕΘΥΜΝΟ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ, ΛΕΩΦ. ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ 140 (Α’ ΟΡΟΦΟΣ) 16:00-19:00
29 ΡΟΔΟΣ ΤΕΕ ΔΩΔ/ΣΟΥ, ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ 4, ΡΟΔΟΣ 16:00-19:00
30 ΣΠΑΡΤΗ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ, ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ & ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ 67-69 16:00-19:00
31 ΤΡΙΚΑΛΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ, ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ 6 12:00-19:00
32 ΤΡΙΠΟΛΗ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ, ΗΡ. ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 19 16:00-19:00
33 ΧΑΛΚΙΔΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ ΕΥΒΟΙΑΣ, ΧΑΙΝΑ & ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ 29 (Β’ ΟΡΟΦΟΣ) 16:00-19:00
34 ΧΑΝΙΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΕΕ/ΤΜΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ, ΝΕΑΡΧΟΥ 23 16:00-19:00
35 ΧΙΟΣ Ν.Ε.ΤΕΕ ΧΙΟΥ,Ελ. Βενιζέλου 72, 3ος όροφος 16:00-19:00

 

ΚΛΗΡΩΣΗ ΜΕ ΔΩΡΟ

Εγγραφείτε στο Newsletter και εξασφαλείστε την συμμετοχή σας